January 20, 2022

Jak prodat svůj dům soukromě

Prodat svůj dům soukromě může být pro většinu lidí vzrušující výzva, ale může to být také skličující úkol, zejména pokud jste to nikdy předtím neudělali. I když prodat svůj dům soukromě není nikdy tak snadné, jak si myslíte, je to určitě proveditelný způsob, jak se vyhnout placení tisíců dolarů na provizi realitnímu agentovi. Pokud jste si jisti, že to dokážete, nebo to jen chcete zkusit, budete potřebovat znát způsoby, jak můžete svůj dům prodat, abyste získali rychlý a bezproblémový prodej a zároveň dosáhli nejlepšího prodeje. možná cena.

Zde je několik způsobů, jak můžete obchodovat a prodávat svůj dům soukromě…

Prodejte svůj dům soukromě – Tip # 1: Internet
Internet je pravděpodobně nejpoužívanější formou kontaktu pro kupující hledající dům, takže byste měli mít svůj dům uveden na internetu, ale pravděpodobně ne na více než dvou webových stránkách (více než dvě jsou zbytečné). Bohužel hlavní stránky realestate.com.au a domain.com.au neumožňují soukromým prodejcům nabízet své domy k prodeji. Existuje však mezera … několik soukromých realitních webových stránek se skutečně přihlásilo jako členové k výše uvedeným webovým stránkám. Pokud tedy uvedete svůj dům na těchto soukromých stránkách, automaticky uvedou váš dům na kterékoli ze dvou hlavních stránek, k jejichž odběru jsou přihlášeni (za určitou cenu). Jinak můžete jednoduše uvést svůj dům k prodeji na soukromé prodejní webové stránce, jako je PrivateSales.com.au.
When you loved this post and also you want to receive more details relating to bydlení generously pay a visit to our own web-page.

Prodejte svůj dům soukromě – Tip # 2: Letáky / letáky
Podle statistik asi 80 % kupujících kupuje dům do 5 km od místa, kde aktuálně bydlí. V tomto případě je skvělý nápad vytvořit si vlastní letáky pomocí aplikace Microsoft Word nebo Microsoft Publisher a nechat si je profesionálně vytisknout na tiskárně. Letáky jsou obvykle velmi levné, takže nakupujte za nejlepší nabídku. Pravděpodobně budete potřebovat kolem 5 000, abyste dosáhli v oblasti (v metropolitních oblastech) a něco jako 15 000 letáků by vytvořilo dobré pokrytí vaší místní oblasti.

Můžete je doručit sami (pokud máte čas), nebo můžete využít poštovní schránkovou distribuční společnost, jako je Salmat nebo PMP Distribution (toto jsou dvě největší distribuční společnosti v Austrálii). Vaše náklady na doručení budou pravděpodobně minimálně 5 centů na leták pod určitou částkou doručení (řekněme 30 000). To je docela levné, když uvážíte, že byste je museli buď doručit sami (pravděpodobně byste mohli dodat jen několik stovek za den), nebo zaplatit provizi realitnímu agentovi.

Pro nápady, jak navrhnout své letáky, jednoduše zkopírujte ty nejlepší, které obdržíte poštou od větších franšízových agentur, jako je Ray White, LJ Hooker atd. Nezapomeňte použít „chytlavý” nadpis v horní části vašich letáků, např. ‘VELKÝ rodinný dům na VELKÉM bloku 1200 m2’. Očekávejte 1% míru odezvy na vašich letácích, např. Doručte 5 000 letáků a pravděpodobně obdržíte přibližně 5 hovorů.

Prodejte svůj dům soukromě – Tip # 3: Noviny
Noviny jsou nejtradičnějším způsobem inzerce domu na prodej. V novinách můžete inzerovat dvěma způsoby. Můžete mít „grafickou reklamu”, což je jednoduše „obrázková reklama” spolu s určitým povoleným množstvím textu (jedná se o nejdražší reklamy, ale můžete určit velikost jednotky grafické reklamy od malé jedné jednotky až po celou stránku v závislosti na vašem rozpočtu).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *